Widżet baterii miernika – kończy się sok?

Moc baterii zawsze była głównym powodem narzekań – i to nie tylko w przypadku naszych ukochanych telefonów z Androidem. Bateria była piętą achillesową praktycznie każdego urządzenia mobilnego, w tym samochodów elektrycznych. Jako wielki fan samochodów elektrycznych, nawet ja rozumiem, że minie trochę czasu, zanim te nowe pojazdy będą mogły dorównać standardowym silnikom benzynowym pod względem mocy i osiągów. Na mniejszą skalę wszyscy mamy nadzieję, że przyszły Android będzie zawierał naprawdę długo działającą baterię. W międzyczasie możemy pozwolić aplikacjom takim jak Gauge Battery Widget działać w tle, aby lepiej kontrolować zużycie baterii. Dowiedz się, jak dobrze Gauge Battery działa na naszych telefonach z Androidem w naszym teście.

Funkcje i zastosowanie

Mimo że każdy telefon z Androidem ma małą ikonę baterii na pasku stanu, nigdy nie można dokładnie określić, ile soku pozostało w urządzeniu. Dokładne informacje o baterii są kluczowe, aby wiedzieć, kiedy naładować urządzenie. Moja bateria zwykle nie przekracza 12 godzin. Widżet Gauge Battery Widget może nie być w stanie rozwiązać mojego problemu z baterią, ale daje mi lepsze wyobrażenie o tym, kiedy muszę naładować telefon.
Widżet Gauge Battery robi miłe wrażenie jako widżet na ekranie głównym lub ikona na pasku stanu. Możesz od razu zobaczyć, jaki jest Twój aktualny poziom naładowania baterii w procentach. Istnieje kilka różnych odmian ikon statusu, ale dwie z nich są dostępne tylko w wersji darowizny.

Jedno dotknięcie widżetu otwiera szczegółowe menu ustawień, w którym możesz dostosować prawie wszystko. Widżet ekranu głównego jest dostępny w trzech różnych rozmiarach:

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zaoszczędzić miejsce na ekranie głównym, czy też mieć dużo wolnego miejsca – każdy znajdzie tu coś dla siebie. W ustawieniach znajdziesz trzy skróty do ustawień systemowych. Obejmuje to ustawienia sieci bezprzewodowej i sieci, lokalizację i zabezpieczenia oraz najlepsi konsumenci baterii. Skrót do ostatnich ustawień pozwala zaoszczędzić dużo czasu na szukaniu ustawień telefonu.
Plusy

Moc baterii w skrócie Możliwość dostosowania Poziom naładowania baterii na pasku stanu

Minusy

Okrągła ikona baterii na pasku stanu dostępna tylko w wersji darowizny Niewiele funkcji Możliwe tylko darowizny w aplikacji

Dolna linia:
Widżet Gauge Battery Widget pokazuje stan baterii na pierwszy rzut oka i działa lepiej niż standardowa ikona paska stanu Androida. Możliwość dostosowania kolorów widżetu to również zdecydowanie bonus. Jeśli chcesz zdobyć fantazyjną ikonę baterii w kształcie koła na pasku stanu, musisz przekazać niewielką kwotę programiście. Nadal warto się nad tym zastanowić.

Ekran i elementy sterujące

Wystarczy dodać widżet wskaźnika baterii – i koniec historii. Nie musisz robić nic więcej. Jeśli chcesz dostosować kolory widżetu, może być konieczne wykonanie kilku dodatkowych kroków. Możesz użyć szablonów kolorów lub stworzyć własne style. Rozmiar widżetu również można regulować.

Szybkość i stabilność

Widżet baterii miernika działa szybko i bez awarii.

Stosunek ceny do wydajności

Widget baterii Gauge można pobrać bezpłatnie z App Center.

0 Shares:
You May Also Like