Więcej zdjęć T-Mobile G2, T-Mobile rozszerza sieć HSPA+

CellPhoneSignal wierzy, że G2 zostanie wprowadzony na rynek w jednym kolorze, srebrnym. Do tej pory nie widzieliśmy żadnych innych odmian kolorów, więc powiedziałbym, że ich wniosek jest dość bezpiecznym zakładem, przynajmniej na razie. Engadget wspomina, że ​​„biała, czerwona lub czarna wersja byłaby całkiem fajna” i jestem pewien, że ci z Was, którzy lubią mieć spersonalizowane telefony, zgodzą się z tym.

Ponadto pojawiły się sprzeczne plotki dotyczące tego, czy G2 wystartuje z HTC Sense, ale te najnowsze zdjęcia wydają się potwierdzać Androida 2.2 bez Sense.

Android Central zauważa, że ​​„podobno jest to 3,7-calowy ekran Super AMOLED, na który patrzymy, ale nie zdziwiłoby nas, gdyby to się zmieniło, biorąc pod uwagę obecny stan dostaw. Widząc, jak Verizon Fascinate jeszcze się nie pojawił, a Epic 4G jest dostępny dopiero od kilku dni, myślę, że niedobory wyświetlacza AMOLED nadal stanowią problem.

W innych wiadomościach T-Mobile, AndroidandMe informuje, że T-Mobile ogłosił w komunikacie prasowym rozszerzenie sieci HSPA+ T-Mobile USA na dziewięć kolejnych rynków. Nowe rynki to: „Boston, Mass.; Erie, Penn.; Fresno, Palm Springs i San Diego w Kalifornii; Miami na Florydzie; Richmond w stanie Wirginia; Spokane w stanie Waszyngton; i Topeka w stanie Kan”. – Mobilna sieć HSPA+ „sieci 100 milionów Amerykanów w ponad 55 głównych aglomeracjach”.

AndroidandMe dodaje, że G2 będzie pierwszym urządzeniem HSPA+ T-Mobile (z teoretyczną wartością szczytową 14,4 Mb/s), a obecna sieć HSPA+ obsługuje „teoretyczne szczytowe pobieranie danych na poziomie 21 Mb/s (które nazywają „prędkościami 4G”), ale to w przyszłym roku podwoi się do 42 Mb/s, ponieważ operator będzie nadal ulepszał swoją sieć”.

Phandroid pisze, że „T-Mobile G2 nie może w pełni wykorzystać całej przepustowości przy 14,4 Mb/s maksymalizacji prędkości pobierania na słuchawce, ale powinien oferować niesamowicie szybką alternatywę dla prędkości Samsung Epic 4G i HTC EVO 4G na sprincie”.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, Engadget, Phandroid, T-Mobile

Obrazy z AndroidandMe i T-Mobile

0 Shares:
You May Also Like