Wojna Światowa™

Jest rok 2012 i właśnie wybuchła wojna nuklearna na całym świecie. Wiele zostało zniszczonych, ale 5 narodów pozostaje w walce o światową supremację. Stany Zjednoczone, Chiny, Rosja, Wielka Brytania i Niemcy toczą ze sobą zaciekłą walkę. Jest darmowy dla wszystkich – wszyscy przeciwko wszystkim. Twój kraj Cię potrzebuje! Broń załadowana, sprzęt sprawdzony i gotowy do wojny? O jaki kraj będziesz walczyć?

Funkcje i zastosowanie

World War to tak zwana gra wojenna MMOWG (Massively Multiplayer Online War Game).
Głównym celem jest zbudowanie jak największej armii i sojuszu (grupy prawdziwych przyjaciół), aby móc atakować wrogie armie i sojusze (oczywiście tylko wirtualnie). Aby rozpocząć, musisz wybrać konkretny kraj: USA, Chiny, Rosja, Wielka Brytania lub Niemcy. Każdy kraj ma swoje zalety; Niemcy mają dobre jednostki piechoty, a Wielka Brytania dobrze radzi sobie na morzu.

Jak tylko dokonasz wyboru, możesz rozpocząć właściwą grę. U góry ekranu gry znajdziesz listę statusów ze wszystkimi najważniejszymi informacjami:

Pieniądze Poziom doświadczenia Zdrowie Energia Amunicja

Możesz zwiększyć swoje pieniądze, doświadczenie i poziom na kilka różnych sposobów. Wypełnianie misji lub wygrywanie bitew daje ci pieniądze i doświadczenie. Gdy tylko zdobędziesz wystarczającą ilość doświadczenia, awansujesz na wyższy poziom, który daje dostęp do nowych jednostek, budynków i misji.

Zdrowie, pieniądze i amunicja to dobra jednorazowe. Podczas każdej misji twoja energia się zużywa, a podczas każdej bitwy tracisz zdrowie i amunicję. Można je uzupełnić z czasem, a jeśli całkowicie je zużyłeś, będziesz musiał poczekać.
Za każdym razem, gdy osiągniesz nowy poziom, otrzymasz punkty umiejętności, które odblokowują dla Ciebie nowe atrybuty.
Najpierw musisz wykonać szereg misji i awansować na kolejny poziom, zanim uzyskasz pełny dostęp do wszystkich opcji menu:

• Misje (od poziomu 1)
• Bitwa (od poziomu 3)
• Jednostki (od poziomu 3)
• Budynki (od poziomu 7)
• Skarbiec (od poziomu 5)
• Przywracanie (począwszy od poziomu 5)
• Prezes (zaczynając od poziomu 2)
• Mój profil (od poziomu 4)
• Sojusz (od poziomu 6)

Misje – Nie musisz wchodzić w interakcje podczas misji. Wystarczy przydzielić niezbędne zasoby, aby zarobić pieniądze, doświadczenie i łupy wojenne.

Bitwa – w bitwie zmierzysz się z prawdziwymi przeciwnikami, aby zobaczyć, kto ma większą armię. Do tej pory mogłem walczyć tylko z przeciwnikami z mojego poziomu. Im większy sojusz, tym więcej jednostek masz do dyspozycji, co czyni cię jeszcze silniejszym. W rezultacie w zasadzie nie masz szans na wygranie bitwy, jeśli idziesz do niej sam. Dołącz do sojuszu.

Jednostki – Jednostki tworzą twoje siły ofensywne i defensywne. Istnieje kilka różnych typów jednostek: piechota, ziemia, woda i powietrze. Podczas bitwy automatycznie wybierane są tylko najlepsze jednostki; więc pamiętaj, aby przy zakupie dodatkowych jednostek kłaść nacisk na jakość, a nie na ilość

Budynki – Budynki są użyteczną inwestycją, ponieważ różne budynki spełniają różne cele. Niektóre budynki przynoszą dochód godzinowy. Inne poprawiają twoją obronę lub dodają do twojego poziomu energii.

Skarbiec – To w zasadzie twoja skrzynia skarbów. Możesz tam przechowywać swoje pieniądze, nie ryzykując utraty ich w bitwie. Musisz jednak zapłacić 10% prowizji od każdego depozytu.

Przywróć – Tutaj możesz przywrócić zdrowie w zamian za pieniądze.

Prezydent – ​​Możesz otrzymać nagrody od prezydenta. Nie możesz tego zrobić bez punktów honoru, które są dostępne tylko przy zakupie. Tylko w ten sposób twórcy tej bezpłatnej i bezkomercyjnej aplikacji zarabiają pieniądze.

Mój profil – tutaj znajdziesz informacje o swoim koncie. Możesz także rozdać swoje punkty umiejętności, sprawdzić swoje łupy i przeczytać komentarze.

Sojusz – Zaproś znajomych, spójrz na swój sojusz i wyświetl wszystkie statystyki sojuszu za pomocą przycisku menu.

Zasadniczo o to chodzi w tej grze. To zabawne tylko wtedy, gdy masz duży sojusz, wielu przyjaciół i oczywiście wiele zwycięstw. Spróbuj znaleźć nowych sojuszników na naszym Forum Androida!

Ekran i elementy sterujące

Sterowanie jest naprawdę najlepsze. Przycisk Wstecz za każdym razem próbuje zamknąć grę i nie ma możliwości powrotu. Małe guziki są trudne do naciśnięcia, zwłaszcza pulchnymi palcami. Wreszcie w grę można grać tylko w pionie, co może stanowić problem na urządzeniach z wbudowaną klawiaturą.

Poza tym gra wygląda ładnie i jest niezwykle szczegółowa. Grafika jest słodka i bardzo dobrze zintegrowana. Wszystkie przyciski i funkcje są oczywiste!

Szybkość i stabilność

Ta aplikacja działała również pod względem szybkości i stabilności. Podczas całego testu nie było żadnych awarii, nawet na dość przestarzałym G1. Było kilka krótkich opóźnień, ale nie ma o czym pisać.

Nie najlepsze prędkości na starszych urządzeniach, ale mimo to imponująca grafika i gra.

Stosunek ceny do wydajności

World War można pobrać bezpłatnie z Android Market.

Aby zagrać w tę grę, potrzebne jest połączenie internetowe.

Brak reklam – jakie to niesamowite! Aplikacja jest finansowana poprzez zakup punktów honoru, które można wykorzystać podczas gry. Punkty honoru nie dają Ci realnej przewagi, więc możesz dobrze sobie radzić w grze, nie dodając żadnych pieniędzy.

Bardzo dobrze!

0 Shares:
You May Also Like