Wpływowe platformy głosowe roku 2020

Internet jest prawdopodobnie największym przykładem tej od dawna legendarnej technologii, która pewnego dnia sprawi, że będziesz mógł zrobić prawie wszystko i wszystko za pomocą jednego słowa. Sposób, w jaki to się robi, odbywa się za pośrednictwem Internetu rzeczy, który ma rzeczy tak przyziemne, jak odkurzacze podłączone do Internetu i dostępne za pośrednictwem tego medium, a technologia głosowa również staje się o wiele bardziej powszechna ze względu na fakt, że jest to technologia, która sprawia, że ​​możesz intuicyjnie korzystać z tych urządzeń, po prostu wypowiadając polecenie, które ostatecznie wykona.

Jednak po tym wszystkim, co zostało powiedziane i na uboczu, ważne jest, aby pamiętać, że z powodu faktu, że technologia głosowa staje się tak powszechna, staje się również o wiele potężniejsza. Dlatego powinieneś zdawać sobie sprawę z najpotężniejszych technologii głosowych, które są obecnie dostępne, a według VoiceBot Alexa firmy Amazon wydaje się być najpotężniejszą i najbardziej wpływową technologią głosową, jaką ma obecnie do zaoferowania rynek.

Uzyskany wynik, oparty na skali od -250 do 250, wyniósł 110,2 i chociaż jest to dość wysoki wynik, jest jeszcze jedna technika głosowa, która uzyskała porównywalny wynik, a mianowicie Asystent Google, który uzyskał wynik 97,3. Te dwa mają bardzo podobne wyniki, co wskazuje na podobny poziom wpływu, ale ważne jest, aby pamiętać, że wyniki są znacznie wyższe niż te, które udało się uzyskać jakiejkolwiek innej technologii głosowej.

Siri była pierwszą technologią głosową, która stała się głównym nurtem, ale uzyskała tylko wynik 38,3, co oznacza, że ​​nowsze formy technologii głosowej stały się o wiele bardziej wpływowe, a powodem tego jest to, że mogą być używane w znacznie większej liczbie sytuacji niż mogłoby było inaczej.


Źródła: Voicebot. / Statystyka.

Czytaj dalej: Jak naprawdę wygląda cyberbezpieczeństwo w przeciętnym amerykańskim biurze

0 Shares:
You May Also Like