Wspomnienia: Twój osobisty pamiętnik. Napisz historię!

Dzisiejszy temat jest stary jak czas: miłość.

Makijaż, moda, fryzury – wszystko to staje się zupełnie nieistotne w porównaniu z pragnieniem bycia kochanym bezwarunkowo. Doświadczanie miłości tak silnej, że serce bije ci szybciej. Miłość, która sprawi, że zapomnisz o wszystkim innym.
Ale co może być lepszego niż pisanie własnej historii, bajki o Twoim codziennym życiu?

Wspomnienia: Twój osobisty pamiętnik. pozwoli ci to zrobić, więc zacznij pękać już dziś!

Funkcje i zastosowanie

Rozmiar
1.455.972 bajtów
Wersja SDK:
od 1.6
Język:
język angielski

Wspomnienia: Twój osobisty pamiętnik — nazwa aplikacji mówi wszystko.
Wpisy dziennika są wyświetlane na ekranie głównym według godziny i daty. W razie potrzeby możesz wprowadzić poprawki do poprzednich wpisów. Istnieje nawet opcja dodania lokalizacji, w której wpisałeś dany wpis, oczywiście przez GPS. Do tej funkcji aplikacja korzysta z Google Maps. Możesz również wstawić lokalizację ręcznie, wstawiając miejsce na mapie, klikając je.

Aby napisać nowy wpis kliknij Nowy na pasku menu u góry ekranu. Masz możliwość wstawiania zdjęć, które zostały już zapisane na telefonie z Androidem, lub robienia nowych za pomocą tej aplikacji, a następnie dodawania ich do wpisu.

Wybieraj spośród niezliczonych emotikonów, aby znaleźć ładny sposób na postawienie kropki nad „i”, aby uzupełnić nastrój swojego wpisu. Dzięki temu możesz śledzić swoje emocje w Myśl płynie (więcej szczegółów poniżej).

Możesz także oznaczyć każdy wpis: jednym słowem, które kojarzysz z dowolnym tematem, o którym piszesz.
Możesz śledzić każdy wpis, co oznacza, że ​​możesz na bieżąco dodawać nowe myśli do danego tematu, dzięki czemu tzw przepływ myśli jest tworzone.
Te przepływy można zapisać pod podpisami, a także można do nich uzyskać dostęp z ogólnego widoku aplikacji (w menu znajduje się dla nich kategoria).
ten Podążać opcję można wybrać za pomocą strzałki skierowanej w dół na końcu każdego wpisu. Możesz utworzyć podpis do tematu (np. Miłość) tylko po napisaniu więcej niż jednego wpisu, tworząc w ten sposób przepływ. Ta funkcja pozwala również pokazać/zmienić/udostępnić/usunąć myśl.

Możesz dzielić się swoimi przemyśleniami przez Bluetooth, Facebook, Mail itp., oczywiście pod warunkiem, że masz konto w jednym z powyższych.

Funkcja filtrowania, którą można znaleźć w menu, pozwala wyszukiwać i wyświetlać określone teksty według tagów, lokalizacji lub dat (od-do).

Ustawienia:
Bezpieczeństwo jest bez wątpienia najważniejszą funkcją. Aplikacja jest chroniona hasłem, które należy wybrać i należy je wpisywać przy każdym uruchomieniu aplikacji, a także po przekroczeniu limitu czasu wylogowania (który można regulować od „nigdy” do jednej godziny). W ten sposób możesz podzielić się tym, że Twoje najbardziej wewnętrzne myśli w rzeczywistości pozostają Twoimi najbardziej wewnętrznymi myślami. Jeśli nie chcesz hasła, możesz po prostu zostawić to pole puste.

Wybierz jeden z czterech motywów jako swój układ, aby spersonalizować aplikację.

Możliwe są dalsze ustawienia dotyczące kamery, wyszukiwania lokalizacji/GPS, synchronizacji tagów itp.

Wszystkie dane można zapisać na karcie SD jako plik RTF lub wyeksportować do Dokumentów Google (chociaż ta druga opcja umożliwia tylko eksportowanie tekstu — bez obrazów). Możesz także zsynchronizować swoje wpisy z kontem Google.

byłem zaskoczony tym Informacja zwrotna opcja: umożliwia wysyłanie raportów o błędach lub informacji zwrotnych bezpośrednio do programisty za pomocą Bluetooth, Facebooka, Friend Stream, Google Mail, Mail lub Peep. Uważam, że jedyną opcją, która ma sens, jest poczta raz, ponieważ jedynymi danymi kontaktowymi wymienionymi przez programistę jest jego adres e-mail.

Konkluzja:
Szczególnie podoba mi się przepływ myśli. Dzięki temu możesz uporządkować wpisy do pamiętnika według tematów, a także dat, w których je pisałeś. A fajną rzeczą jest to, że możesz obserwować, jak rozwijasz opinie lub skojarzenia na dany temat.

Oto, co napisałem dzisiaj w mojej aplikacji na temat miłości:
Nawet jeśli wielu z nas nie chce tego przyznać lub porzuciło nadzieję: wszyscy szukamy miłości. Czasami może się wydawać, że znalezienie bezwarunkowej miłości zajmie więcej niż jedno życie, ale niezłomna nadzieja pobudza nas do działania. Nadzieja daje nam siłę i determinację. Nadzieja jest tym, co pozwala ci wstać po tym, jak ponownie zostałeś powalony. Czy to wszystko iluzja? Czy jesteśmy całkowicie oderwani od rzeczywistości i czy powinniśmy wreszcie przyznać przed samym sobą, że tak doskonałej miłości nigdy nie będzie?
Zadawałem sobie te pytania w kółko i sam doświadczyłem tych trudności. Ale nigdy nie powinieneś tracić nadziei, bez względu na to, jak często i jak bardzo byłeś rozczarowany. Tego się nauczyłem. Nawet jeśli większość mężczyzn nie pasuje do idealnej formy snu, możesz pozostać wierny sobie, wierząc w siebie i swoje marzenia. I myślę, że jest trochę prawdy w ludziach mówiących, że są to najlepsze warunki do prawdziwego znalezienia szczęścia, nawet jeśli nie będzie ono tak doskonałe, jak to, co widzimy w hollywoodzkich filmach.

Pojęcie „doskonałości” i tak jest względne… Może kiedyś napiszesz własną bajkę na co dzień.

Ekran i elementy sterujące

Wspomniałem już, że do wyboru są cztery motywy:

• Klasyczny
• Sens
• Rosa
• Ocean

Dobra, różowy jest, no cóż, zgadłeś – różowy. Ocean jest niebieski, a dwa ostatnie są dość podobne. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz ten, który Ci się najbardziej podoba.

Wpisy są pokazane w jasny, łatwo zrozumiały sposób. Data, godzina i miejsce są zawsze wyświetlane na górze każdego wpisu. Widząc, że możesz użyć opcji filtrowania, aby znaleźć określone teksty, możesz kontrolować, jak zorganizowana (lub niezorganizowana) będzie Twoja aplikacja.

Sterowanie nie powinno być dla nikogo problemem. Każda kategoria ma strukturę ułatwiającą poruszanie się po aplikacji.

Funkcja Śledź, która umożliwia tworzenie przepływów myśli, jest dostępna tylko z widoku ogólnego (za pomocą strzałki skierowanej w dół), ale nie podczas przeglądania rzeczywistego wpisu.

Konkluzja:
Gdybym był typem osoby, która prowadzi pamiętnik, poważnie rozważyłbym użycie Memoires: twojego osobistego pamiętnika. jako wsparcie dla mojego „prawdziwego” pamiętnika. Jeśli chcesz tworzyć naprawdę długie wpisy, klawiatura komputerowa lub staromodny długopis to nadal droga. Biorąc to pod uwagę, pamiętaj, że bardziej prawdopodobne jest, że będziesz mieć telefon włączony gdy jesteś w drodze, ale czujesz potrzebę zapisania pomysłu. Twoja myśl mogła rozpłynąć się w powietrzu, zanim wyciągniesz z torby kartkę papieru lub laptopa.

Ale nie tylko autorzy pamiętników mogą skorzystać z tej aplikacji; Założę się, że wszyscy mamy myśli, których chcielibyśmy się trzymać. Nie ma to jak czytanie czegoś, co sam napisałeś i wspominanie zabawnych, szczęśliwych czasów.

Szybkość i stabilność

Nie miałem problemów z Memoires: twoim osobistym pamiętnikiem. w fazie testów. Przesyłanie zdjęć działa naprawdę dobrze i zajmuje tylko kilka sekund.
Tego samego nie można jednak powiedzieć o ręcznym wyborze lokalizacji. Uważam, że jest to zbyt czasochłonne, ponieważ ładowanie mapy zajmuje wieki, a także wieki, aby znaleźć kraj, a potem ulicę… Ale to bardziej wina Google Maps niż aplikacji, więc robię tylko minimalne oceny za to.

Stosunek ceny do wydajności

Wspomnienia: Twój osobisty pamiętnik. można pobrać bezpłatnie z Marketu.

0 Shares:
You May Also Like