Wszystkie urządzenia HTC Android z 2010 roku otrzymają 2.2 przed świętami Bożego Narodzenia?

Lin wyjaśnia, że ​​czas potrzebny na aktualizację wymaga upewnienia się, że Android 2.2 uruchomi aplikacje (takie jak Sense UI i inne dodatki HTC) prawidłowo i zgodnie z oczekiwaniami. Muszą również upewnić się, że ich aplikacje korzystają z nowych funkcji w każdej aktualizacji.

Dobrą wiadomością dotyczącą ram czasowych jest to, że nie spodziewa się, że proces będzie trwał prawie tak długo, jak aktualizacja Androida 2.1. Według artykułu Pocket-lint:

Rzeczywiście, sugeruje, że aktualizacje idą szybciej, niż można było się spodziewać: „Nie sądzę, że zobaczysz tak długie sześciomiesięczne, siedmiomiesięczne opóźnienie, jak widzieliście w aktualizacjach z 1.5 do 2.1, po prostu dlatego to mniej dotkliwa zmiana.

„Przechodząc z 2.1 na 2.2, wprowadzili wiele poprawek, ale nie wprowadzili żadnych gigantycznych zmian, więc powinien to być znacznie szybszy proces”.

Pogłoski o wydaniu Androida Gingerbread przed wydaniem aktualizacji są również omawiane w wywiadzie, w którym Lin mówi:

Nie wiem, z czym wiąże się Gingerbread, ale wierzę, że przed Bożym Narodzeniem skończymy z naszymi aktualizacjami Froyo. A ponieważ Google nie ogłosiło, kiedy Gingerbread wyjdzie, nie mam zamiaru zgadywać, że może to być pierwszy kwartał przyszłego roku”.

W powiązanych wiadomościach HTC, The Wall Street Journal donosi, że zyski HTC w drugim kwartale 2010 roku wzrosły o 33%, podczas gdy sprzedaż wzrosła o 58% dzięki zwiększonemu popytowi na oferty smartfonów firmy.

AndroidCentral dodał, że zyski z ostatniego kwartału były ich „największym kwartalnym zyskiem netto od czwartego kwartału 2007 roku”. Phandroid pisze, że HTC „przewyższyło własne szacunki, osiągając zdumiewające 1,88 miliarda dolarów przychodów w drugim kwartale roku (kwiecień, maj i czerwiec)”.

Inne źródła: AndroidCentral, Phandroid, The Wall Street Journal

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like