Wyciek nowej wersji odtwarzacza muzyki na Androida

Członek forum XDA-Developers dostał w swoje ręce wciąż błędną wersję nadchodzącego domyślnego odtwarzacza muzycznego na Androida, który może zostać wydany wraz z Androidem Honeycomb. Jak prawie każdy użytkownik Androida powie, domyślny odtwarzacz muzyki / multimediów dostępny obecnie w systemie Android jest nieco pozbawiony funkcji i może wymagać przeprojektowania, a także obsługi większej liczby typów plików.

Wyciekły odtwarzacz muzyki wydaje się czerpać pewne wskazówki projektowe z aplikacji Galeria na Androida.

Obecna wydajność i wykorzystanie zasobów nie są jednak świetne, co niewątpliwie zostanie ulepszone, zanim zobaczymy jakąkolwiek oficjalną wersję. Niektórzy użytkownicy, którzy wypróbowali nowy odtwarzacz, zgłaszali, że jest bardzo opóźniony, podczas gdy inni twierdzą, że działa dobrze.

Co najmniej jeden użytkownik zgłosił, że aplikacja powoduje przyspieszone rozładowanie baterii z powodu „błędu czujnika”, który sprawia, że ​​jakiś proces działa przez cały czas.

Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć odtwarzacz muzyki w akcji:

Chociaż na podstawie filmu trudno jest stwierdzić, czy w najnowszej wersji obsługiwanych jest więcej typów plików, ulepszenia interfejsu użytkownika są mile widziane. Obstawiam, że w nadchodzących tygodniach usłyszymy o tym więcej, ponieważ Honeycomb zbliża się do premiery, a twórcy z XDA rozrywają go, aby odsłonić ukryte funkcje.

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like