Wycieki Samsung Fascinate wskazują na premierę we wrześniu

Brakowało wiadomości dotyczących Samsung Fascinate, wariantu Verizon z rodziny Samsung Galaxy S, ale od wczoraj napływają wskazówki, przecieki i wskazówki. Android Central otrzymał zdjęcie wewnętrznego dokumentu Verizon opisującego możliwą premierę daty urządzenia, podczas gdy Phandroid otrzymał zdjęcie bazy danych telefonu Verizon i wpis dotyczący Fascynatu. Co więcej, BoyGeniusReport otrzymał kilka dokumentów szkoleniowych dotyczących urządzenia, a na dodatek Best Buy rozpoczął przyjmowanie zamówień przedpremierowych na urządzenie.

Android Central otrzymał zdjęcie wewnętrznego dokumentu Verizon, który wydaje się wskazywać, że pracownicy Verizon są już w stanie zamówić Fascinate w przedsprzedaży, a urządzenie zostanie wysłane do 6 września, a premiera nastąpi 9 września. Android Central zauważa również, że „2010 MTV Video Music Awards – odbywające się 12 września – są częściowo sponsorowane przez „Samsung Fascinate – Galaxy Phone”, co wydaje się wzmacniać wrażenie, że premiera jest tuż za rogiem .

Phandroid opublikował zdjęcia urządzenia Samsung Fascinate w ekwipunku Verizon. Uważają, że może w końcu nadszedł czas na premierę ostatniego amerykańskiego wariantu Galaxy S, ponieważ według naszego anonimowego typera wydaje się, że zaczynają dostawać niektóre z nich do magazynów. Dziwne jest jednak to, że telefon jeszcze nie pojawił się w przewodniku po sprzęcie Verizon.”

Wygląda na to, że pracownik firmy Verizon przekazał dokumenty szkoleniowe BoyGeniusReport dla Samsung Fascinate. Dokumenty zawierają kilka nowych szczegółów telefonu, w tym prawdopodobieństwo uruchomienia z Androidem 2.1, Bluetooth 2.1 +ERD i obsługą Activesync “dla serwerów Exchange 2003, 2007 i 2010”. Wydaje się również, że ktokolwiek zebrał dokumenty, miał pewne zamieszanie dotyczące ilości pamięci ROM i RAM:

Nie jesteśmy pewni liczby pamięci RAM wymienionej na tych slajdach. Na piątym slajdzie pamięć RAM jest wymieniona jako 336 MB z 512 MB pamięci ROM, na siódmym slajdzie pamięć RAM jest wymieniona jako 384 z 2 GB pamięci ROM. Oczywiście jedna (lub obie) z tych liczb jest błędna w dokumentacji szkoleniowej.

Według Android Central, Best Buy rozpoczął przyjmowanie zamówień przedpremierowych na urządzenie „od dzisiaj (27 sierpnia) dla członków Strefy Nagród i od niedzieli (29 sierpnia) dla ogółu społeczeństwa”. Ani słowa o cenach ani dacie premiery od Best Buy. Android Central uważa, że ​​powodem złożenia zamówienia w przedsprzedaży może być „to, że Best Buy też to zauważył i po prostu dostaje swoje kaczki z rzędu”.

Inne źródła: Android Central, BoyGeniusReport, Phandroid

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Jak dodać monitor do MacBooka Pro

Co wiedzieć Rozszerzony wyświetlacz: Przejdź do Preferencje systemu > Wyświetlacze > Układa następnie kliknij i przeciągnij ikony wyświetlacza.Wyświetlacze…