Wyciekła kolejna mapa drogowa Verizon Wireless

PhoneScoop nie ujawnia swojego źródła ani nie dostarcza żadnych prawdziwych dowodów na poparcie swoich twierdzeń, ale telefony i szczegóły wydają się w większości zgodne z tym, co do tej pory słyszałem. Wspominają również o prawdopodobieństwie, że niektóre z dat, do których się odnoszą, mogą ulec zmianie z powodu „opóźnień, zmiany planów itp.”. W tym artykule skupimy się na urządzeniach z Androidem, mimo że wspomniano również o wielu urządzeniach innych niż Android.

Wrzesień wydaje się być oknem premiery Motoroli Citrus, która może być Motorolą WX445, którą widzieliśmy w lipcu. Ponadto powinna zostać uruchomiona wersja World Edition Droid 2, dzięki czemu będzie to pierwszy światowy telefon z systemem Android.

Najwyraźniej w październiku pojawią się Samsung Fascinate (wariant Verizon z linii Galaxy S), a także Droid Pro i Motorola XT610, które według Phonearena wyglądają bardzo podobnie do Droid X, ale mają słabszy sprzęt, co obniża cenę i być może otwarcie rynku na nowych konsumentów.

Listopad to miesiąc, w którym Verizon prawdopodobnie wprowadzi na rynek urządzenia enTourage eDGe i enTourage Pocket, które są czytnikami e-booków z systemem Android, na których Android i Me nie są zbyt pod wrażeniem. HTC Merge, światowy telefon z „aparatem 10 MP i procesorem szybszym niż 1 GHz”, pojawi się również w listopadzie, wraz z podobno tabletem Samsung Galaxy i Motorola Z600, zwanym podobno Stingray.

Android Central dodaje, że „część z tego prawdopodobnie się ułoży, niektóre mogą być czystymi spekulacjami, ale fajnie jest o tym rozmawiać”.

AndroidandMe zauważa, że ​​chociaż Verizon jest dość drogi, „nie możesz spierać się z imponującą ofertą Androida wyprodukowaną do tej pory, największą siecią 3G. Patrząc w przyszłość, sytuacja powinna się tylko poprawić, ponieważ Verizon uruchomi w tym roku 4G LTE i powinien pierwsze słuchawki LTE w 2011 roku.”

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Podium vs. Ptasie oko

Jeśli chodzi o budowanie odnoszącego sukcesy biznesu, nie można obejść się bez dobrych recenzji i dobrej reputacji. Podium…