Wyciekło mapy drogowej aktualizacji Sony Ericsson Xperia Android

Dokument, który jest w języku niemieckim, ujawnia, że ​​będzie aktualizacja po Androidzie 2.1 dla linii X10 i X8, skupiająca się na interfejsie użytkownika i dodatkowej obsłudze języka. Większość dokumentu potwierdza tylko funkcje, które pojawią się w aktualizacji, ale nie wspomina o dacie wydania aktualizacji.

Rodzina X10, podobnie jak wiele innych telefonów, została ogłoszona przez Sony Ericsson, aby otrzymać kolejną aktualizację Androida pod koniec trzeciego kwartału, ale wciąż czekamy na oficjalną konkretną datę. Android Central dodaje, że „słyszeli, że X10 będzie aktualizowany tak często, że każdy zgaduje, kiedy to nastąpi, jest równie dobry jak nasz”.

Jednak Phandroid nie stracił jeszcze nadziei. Wyrażają nadzieję, że na następnej stronie broszura wspomina o Androidzie 2.2:

Proszę powiedz mi, że na następnej stronie są informacje o Froyo! To napięcie mnie zabija.

Artykuł z bloga Xperia X10 został zaktualizowany wiadomością od znanego użytkownika, który twierdził, że „aktualizacja Androida 2.1 jest spodziewana w październiku/listopadzie”, podczas gdy „aktualizacja Androida 2.1x wypadnie w grudniu 2010 r./styczniu 2011 r.”. Następnie wnioskują, że jeśli jego informacje są poprawne, w 2010 roku nie będzie aktualizacji Androida 2.2.

Inne źródła: Android Central, Phandroid

Zdjęcie z bloga Xperia X10

0 Shares:
You May Also Like