Wyciekły dwa nowe zdjęcia telefonu Sony Ericsson z Androidem

Wiadomość o osi czasu aktualizacji Xperia X10 Android 2.1 firmy Sony Ericsson mocno uderzyła w wizerunek Sony Ericssona w społeczności Androida. Na szczęście możemy teraz przyjrzeć się wyciekowi dwóch nowych telefonów z Androidem, których nigdy wcześniej nie widziano. To, co wydaje się być najnowszym dodatkiem do rodziny X10, podobno nazywa się Shakira, podczas gdy czarny suwak QWERTY po prawej stronie ma być jeszcze większy niż Dell Streak.

IT168 wydaje się być źródłem obu przecieków, co nie jest dużym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że skupiają się na produktach Sony Ericsson.

Biały członek rodziny Xperia X10 o kryptonimie „Shakira” wydaje się znajdować pomiędzy X10 a X10 Mini. Phandroid komentuje, że ich zdaniem urządzenie ma wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala.

Blog SEMC zauważa, że ​​„widżet zegara wygląda dość duży w porównaniu do tego na X10, co może oznaczać, że rozdzielczość będzie HVGA – 320 x 480 pikseli”.

Czarny suwak QWERTY nie otrzymał jeszcze nazwy, ale Engadget pisze, że szczegóły urządzenia obejmują Androida 2.1, 5,5-calowy wyświetlacz i powinny pojawić się jesienią tego roku.

AndroidandMe dokonuje spostrzeżenia na temat samego rozmiaru tego urządzenia, pytając:

Jeśli potrzebuję torby do noszenia wokół innego urządzenia, równie dobrze mogę dostać netbooka z pełnowymiarową klawiaturą i wyświetlaczem, zamiast próbować pracować na tym kurczowym urządzeniu. Czy mamy tam jakichś chętnych? Jak byś używał tego urządzenia, gdyby w jakiś sposób zostało uruchomione w Stanach Zjednoczonych?

Inne źródła: AndroidandMe, BoyGeniusReport, Engadget, Phandroid, SEMC Blog

Obraz z BoyGeniusReport

0 Shares:
You May Also Like