Wyciekły mapy drogowej Verizon Wireless 2010/2011

Oto ważne części BoyGeniusReport:

Oprócz Motorola DROID i Motorola DROID X, powiedziano nam, że Motorola wprowadzi na rynek nowy telefon DROID, Motorola DROID Pro. Ma mieć procesor 1,3 GHz, 4-calowy ekran i możliwość globalnego roamingu. Przewidywana premiera na listopad 2010 r. Motorola współpracuje z firmą Verizon nad urządzeniem „slab form factor”, które wygląda jak stara Motorola Q, ale ma pełny ekran dotykowy i globalny roaming. Będzie działać z systemem Android 2.2. Może będzie to tańsza słuchawka MOTOBLUR? Powiedziano nam, że przed końcem roku nastąpi znacznie więcej inwazji Androida. Obejmuje to globalne urządzenie z Androidem zarówno Samsung, jak i HTC. Samsung pracuje na 7-calowym tablecie z Androidem z przednią kamerą. Motorola pracuje również nad tabletem, ale będzie miał 10-calowy ekran, procesor 1 GHz lub 1,3 GHz, przednią kamerę i Android 3.0. Nie oczekujcie jednak Motoroli tak szybko, ponieważ dowiadujemy się, że choć premiera miała nastąpić w grudniu, Android 3.0 prawdopodobnie wstrzyma premierę tego urządzenia i powinniśmy się tego spodziewać około lutego 2011 roku. Verizon Wireless ma na celu i na drodze do objęcia co najmniej 75% powierzchni kraju zasięgiem LTE do kwietnia 2012 r. W styczniu lub lutym dostępne będzie urządzenie Novatel LTE MiFi, które będzie obsługiwać do 10 jednoczesnych użytkowników Wi-Fi. Na koniec powiedziano nam, że ceny danych LTE utrzymają się na poziomie 59,99 USD miesięcznie, chociaż nie jest jasne, jaki będzie limit danych. (Dotyczy to kart danych, nie smartfonów)

Engadget wspomina, że ​​niedawno zostali „włączeni do globalnego roamingu Moto od naszego zaufanego typera o kryptonimie „Wenus”, który ma wejść do wewnętrznych testów 27 tego miesiąca, więc całkiem dobrze pasuje do tej plotki – ale Venus może być również kolejnym globalnym smartfonem z Androidem, który ma być rzekomo przygotowywany przez Motorolę, Droid Pro”.

Mapa drogowa, za którą stoi BoyGeniusReport, wskazuje na lutowe wydanie Androida 3.0, podczas gdy Engadget mówi, że „własne źródła donoszą, że tablety z systemem Gingerbread wciąż są uwzględniane w planach Verizon na czwarty kwartał 2010 roku, więc będziemy musieli poczekać i zobacz, jak to się trzęsie”.

MobileCrunch zauważa, że ​​źródło przecieku prawdopodobnie „przejrzało prezentację Verizon i rzuciło się na Boy Genius, i tak wychodzi większość tych przecieków”.

Engadget dodał również, że wskaźnik 75% zasięgu nie jest określony dla zasięgu geograficznego lub populacji, ale założę się, że liczba ta jest oparta na populacji, ponieważ wdrożenie zasięgu geograficznego prawdopodobnie zajęłoby znacznie więcej czasu.

Inne źródła: AndroidGuys, Engadget, MobileCrunch

Obraz z BoyGeniusReport

0 Shares:
You May Also Like