Wyciekły myTouch 4G ROM ujawnia wiele szczegółów

Engadget dodaje, że 4G w myTouch 4G prawdopodobnie odnosi się do ich sieci HSPA+, którą T-Mobile lubi reklamować jako oferującą prędkości podobne do 4G.

Poniżej wideo (poprawnie zorientowane) dzięki Android Central:

Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące HTC Glacier, AndroidandMe zauważa, że ​​na stronie, która ujawniła ROM, znajdują się odniesienia do HTC Glacier i myTouch 4G, które są tym samym telefonem. Mówi się, że Glacier jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor w oparciu o niektóre testy porównawcze, które widzieliśmy wcześniej, a wyciekły dokument T-Mobile w TmoNews wspomina, że ​​myTouch HD (który wydaje się być myTouch 4G) wspomina również o „podwójnym procesorze 1 GHz”, co może łatwo być literówką dla dwurdzeniowego procesora.

AndroidandMe wspomina również, że dany ROM jest oznaczony jako „For Glacier / US T-Mobile 4G” i że nie byli jeszcze w stanie niczego potwierdzić, ponieważ pobieranie ROM-u jeszcze się dla nich nie zakończyło, więc schronienie nie miałem wystarczająco dużo czasu, aby kopać w pamięci ROM. Dodają, że „po zakończeniu pobierania mamy nadzieję, że będziemy mieli kilka dodatkowych szczegółów do udostępnienia”.

Phandroid zauważa, że ​​aplikacja do czatu wideo Yahoo Messenger zawarta w myTouch 4G ROM, według XDA-Developers, „działa świetnie dla połączeń wideo EVO do EVO przez Wi-Fi”, ale nie może uzyskać żadnej kompatybilności między EVO i Yahoo Messenger dla komputerów Mac.

Udaj się tutaj, aby uzyskać dostęp do aplikacji do czatu wideo Yahoo Messenger.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, Engadget, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like