Wyciekły obraz myTouch 3G HD

Android Central otrzymał obraz tego, co jest rzekomo następnym w linii telefonów myTouch 3G, prawdopodobnie nazwanym myTouch 3G HD. Nowy telefon, o którym wcześniej wspomniano na stronie T-Mobile, wydaje się być bliższy, a Android Central stawia na to urządzenie, które będzie ich pierwszym urządzeniem HSPA+.

Podobno szczegóły są skąpe, ale sądząc po obrazie, telefon będzie wyposażony w duży ekran dotykowy, przycisk Genius, prawdopodobnie przycisk aparatu, możliwą kamerę z przodu, gładzik i wreszcie: fizyczny dom, menu i klawisze wsteczne.

AndroidGuys dokładnie przeanalizowali zdjęcie z Android Central i uważają, że telefon może mieć również czujniki światła otoczenia i zbliżeniowe.

W tej chwili nie ma żadnych wewnętrznych specyfikacji, ale wygląda interesująco. Co więcej, sądząc po wszystkich wykształconych domysłach dotyczących HTC Vanguard i HTC G1 Blaze, możemy tutaj mówić o dwóch oddzielnych telefonach, przy czym ten telefon jest telefonem HSPA+.

Oczywiście to wszystko może być mistyfikacją. Android Central chce, aby ta wskazówka była prawdziwa, ale przyznaj, że obraz sprawia, że ​​czują się tak, jakby był „więcej niż makieta renderowana przez fanów (choć nadal jest to możliwe).”

Tak naprawdę nie ma innej opcji poza czekaniem i odkrywaniem, co ma do powiedzenia T-Mobile lub do czasu, gdy pojawi się kolejny przeciek.

Inne źródła: AndroidGuys, MobileCrunch

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like