Wyciekły szczegóły dotyczące tabletu Samsung Galaxy P1000, który zostanie zaprezentowany we wrześniu?

Poniżej znajdują się niektóre z rzekomych specyfikacji urządzenia zaczerpnięte z oprogramowania układowego firmy Samsung:

Android 2.2 1GHz ARM11 CPU GPS, Wi-Fi, Bluetooth 3.1MP kamera 480 x 800 lub ewentualnie 600 x 1024 Adobe Flash

Samsung Galaxy P1000 wydaje się mieć ten sam procesor, co telefon Galaxy S, więc jeśli większa rozdzielczość jest prawdziwa, P1000 nie będzie tak szybki jak Galaxy S.

Niektórzy członkowie XDA-Developers grzebali w oprogramowaniu i uważają, że wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 prawdopodobnie nie znajdzie się w tablecie, ponieważ znalezione dowody sugerują inaczej w środku, wskazując, że ekran o rozdzielczości 600 x 1024 byłby bardziej prawdopodobny, ponieważ Samsung Galaxy S ma ekran o rozdzielczości 480 x 800 i ma ekran 4″, podczas gdy tablet podobno ma ekran 7″.

Engadget otrzymał anonimową wskazówkę i zdjęcie pokazujące, co może być wpisem w systemie Vodafone UK dla tabletu Samsung Galaxy P1000. Engadget spekuluje, że może to symbolizować wersję z dostępem 3G.

Engadget napisał, że Samsung zaprezentuje swój produkt na targach elektronicznych IFA w Berlinie od 3 do 8 września. Jeśli wszystko pójdzie tak, jak bym chciał, AndroidPIT będzie tam osobiście, aby omówić ogłoszenie.

TalkAndroid zauważa, że ​​„cena i data premiery tabletu Samsung Galaxy wciąż nie są znane”, ale jestem pewien, że w ciągu najbliższych dwóch, trzech tygodni będziemy mieli pomysł.

Inne źródła: AndroidGuys, Engadget, TalkAndroid, XDA-Developers

Obrazy z Engadget i Samsung Hub

0 Shares:
You May Also Like