Wyciekły zdjęcia 4G Galaxy S Pro firmy Sprint

Przez długi czas plotki o urządzeniu milczały. Phandroid zauważa, że ​​podczas gdy „standardowy Galaxy S zbliża się do premiery, wiadomości o wersji Pro ucichły i wielu myślało, że może się to nigdy nie wydarzyć”.

Engadget napisał, że telefon ma „obsługę WiMAX i przednią kamerę – w zasadzie odpowiedź QWERTY na EVO 4G (a ten prawdopodobnie ma wyświetlacz Super AMOLED).”

Jeśli chodzi o wygląd telefonu, zauważyłem, podobnie jak Engadget, że Galaxy S Pro „nie wygląda dokładnie jak standardowy Galaxy S z wszczepioną klawiaturą, więc nie jesteśmy pewni, na ile jesteśmy pewni, że „Galaxy Nazwa S Pro „będzie się utrzymywać, zanim trafi do sprzedaży detalicznej”

Powyższe zdjęcie potwierdza, że ​​urządzenie to rzeczywiście Galaxy S Pro i będzie mogło uzyskać dostęp do sieci 4G Sprint z aparatem 5 MP z lampą błyskową LED. Ci, którzy byli zainteresowani Galaxy S, ale tęsknili za wersją z klawiaturą QWERTY, właśnie otrzymali zupełnie nowy powód, aby ponownie rozważyć Galaxy S Pro.

Inne źródła: Androinica, Engadget, Phandroid

Obrazy z AndroidCommunity

0 Shares:
You May Also Like
Read More

gReader

Istnieje coraz więcej aplikacji, które umożliwiają czytanie wszystkich subskrybowanych kanałów informacyjnych z Czytnika Google. Dlatego poświęcamy czas, aby…