Wyciekły zdjęcia HTC Vision?

Jeśli chodzi o deklarowane specyfikacje, Engadget pisze, że telefon ma „3,7-calowy wyświetlacz, procesor 1 GHz (zakładamy Snapdragon) i Androida 2.1 z Sense (na tym zdjęciu program uruchamiający wygląda jak standardowy Android, ale pasek stanu jest wyraźnie na zamówienie HTC).” AndroidCentral dodaje, że telefon ma również 1,2 GB wbudowanej pamięci.

AndroidandMe wspomina, że ​​„ostatnie plotki głoszą, że T-Mobile planuje wysokiej klasy telefon HTC z klawiaturą QWERTY, który nazywamy Project Emerald”. Dodają jednak również, że deklarowane specyfikacje przedstawionego urządzenia nie zgadzają się z rzekomymi specyfikacjami tego, co powinien mieć telefon „Project Emerald”.

Niemal jakby w odpowiedzi na obserwacje AndroidandMe, AndroidCentral zauważa, że ​​„HTC Vision to nazwa, o której ostatnio często szeptano, najpierw w zwykłym ciągu agenta użytkownika, a ostatnio w plotkach o niepochodzących z źródła dwurdzeniowych procesorach”.

EuroDroid przyznaje, że telefon jest „być może trochę nijaki w porównaniu ze zwykłym stylem HTC – ale to nie powstrzymało oryginalnego Motorola DROID od bycia niesamowitym hitem”.

Co do tego, czym jest to urządzenie, dokąd zmierza i jak je zobaczymy, to trzeba będzie tylko poczekać do następnego przecieku.

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, Engadget, EuroDroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like