Wydano aplikację Amazon Kindle na Androida

Jeśli chodzi o funkcje dostarczane z aplikacją, Engadget napisał, że aplikacja obejmuje „dostęp do sklepu Kindle bezpośrednio z aplikacji, regulowane rozmiary czcionek, bezpłatne próbki książek i, co najważniejsze, bezprzewodową synchronizację zakładek z całą stajnią wyposażoną w Kindle urządzenia (ponieważ wiemy, że wszyscy macie gdzieś iPada, iPhone’a i fizycznego Kindle’a).”

AndroidandMe dodaje, że „aplikacja Kindle wymaga systemu Android 1.6 lub nowszego i umożliwia użytkownikom wyszukiwanie, przeglądanie i kupowanie e-booków z ponad 600 000 bazy danych książek Amazon, bezpośrednio z telefonu z Androidem. może przeglądać lub kupować gazety, magazyny i blogi Amazona”.

AndroidCentral spędził trochę czasu z aplikacją i miał to do powiedzenia:

Kupowanie książek jest dość łatwe, chociaż przełącza się z aplikacji Kindle na przeglądarkę, a następnie odsyła Cię z powrotem po zakończeniu transakcji. Nie łamacz umów, po prostu nieelegancki. Nie możemy się doczekać, aby spróbować czegoś takiego jak Dell Streak.

Według strony Amazon dotyczącej aplikacji, aplikacja pozwala użytkownikom „wyszukiwać i przeglądać ponad 600 000 książek, w tym 109 ze 110 bestsellerów New York Times”. Typowy koszt około 10 USD za bestsellery New York Times i nowe wydania jest również wymieniony na stronie internetowej.

Łącze do Android Market

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, Engadget, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like