Wydano kod źródłowy Androida 2.2, Nexus One otrzymuje aktualizację FroYo OTA

BoyGeniusReport dodaje, że „ponieważ Froyo jest teraz w rękach zarówno społeczności programistów, jak i producentów OEM, możemy spodziewać się, że najnowszy system operacyjny Android trafi na telefony w niedalekiej przyszłości. Czekając, aż producenci udostępnią swoje oficjalne wersje w nadchodzących tygodniach miej oczy otwarte na te nieoficjalne wersje, które w najbliższych dniach trafią do Internetu.”

W powiązanych wiadomościach FroYo, AndroidandMe poinformował wczoraj, że otrzymał aktualizację OTA na swoim Nexus One, która zaktualizowała ich wersję FroYo do FRF83, która, jak twierdzą, jest ostateczną wersją FroYo. W ich artykule wspomniano również, że „aktualizacja była bardzo niewielka (644 kb) i została zainstalowana w ciągu kilku minut. Nic nie różni się od ostatniej kompilacji, ale spędzę z nią trochę więcej czasu i jutro zgłoszę swoje odkrycia”.

Engadget zauważył, że „plik ZIP o wielkości 1,78 MB unoszący się dziś po południu wśród programistów XDA był pierwotnie uważany za droida, którego wszyscy szukaliśmy. (i nie udaje się), aby ten ZIP działał, i otrzymujemy kilka podobnych raportów”.

Masz Nexusa One? Chcesz teraz FroYo? AndroidandMe pisze, że „najlepszym sposobem na uaktualnienie Nexusa One do najnowszej wersji oprogramowania układowego jest po prostu sprawdzenie go. Przejdź do Ustawienia> Informacje o telefonie> Aktualizacje systemu i powinieneś otrzymać powiadomienie, aby pobrać aktualizację”.

Inne źródła: AndroidandMe, BoyGeniusReport, Engadget

Obraz z: AndroidandMe

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Jak pracować z Firestick

Fire TV Sticks firmy Amazon to popularne kije do przesyłania strumieniowego, które zapewniają funkcje aplikacji i multimediów na…