Wyścigi head to head – Full: Born to Be Wild!

Czy nie uwielbiasz zapachu benzyny, spalonej gumy i gorącego asfaltu? Jestem pewien, że wszyscy fani sportów motorowych będą wiedzieć, o czym mówię. Niezależnie od tego, czy jest to Nascar, czy Formuła 1, niewiele jest w stanie pokonać wyścigi samochodów z dużą prędkością. Teraz możesz wreszcie podkręcić swoje silniki prosto z telefonu z Androidem.
Head To Head Racing – Full to nazwa gry, która przenosi emocje związane ze sportami motorowymi na Twojego Androida. Dowiedz się więcej w naszym teście!

Funkcje i zastosowanie

Fanatycy sportów motorowych chcą zabrać swoje samochody na ekscytującą przejażdżkę. Head To Head Racing – Full może nie jest tak imponujący jak seria Need For Speed, ale mimo to oferuje kilka ekscytujących funkcji.

W tej grze nie ścigasz się z komputerem, ale z innymi prawdziwymi graczami, takimi jak Ty!

W trybie kariery ścigasz się z prawdziwymi przeciwnikami z całego świata. Zwycięzca otrzymuje samochód przegranego. Musisz więc wygrać kilka wyścigów, aby wygrywać i odblokowywać nowe samochody.
Zaczynasz jeździć na rolce, starając się zebrać jak najwięcej punktów. Powoli, ale pewnie możesz odblokować lepsze pojazdy. Dostępnych jest łącznie 8 różnych typów samochodów. Ostatecznym celem jest odblokowanie samochodu wyścigowego Formuły 1. Tory wyścigowe różnią się również w zależności od liczby wygranych. Możesz jeździć po oryginalnych torach Formuły 1. Malezja, Chiny, Hiszpania i Brazylia – to wszystko! Do wypróbowania są w sumie 32 różne tory wyścigowe.

Korzystając z funkcji Ścigaj się ze znajomym, możesz wybrać znajomego, z którym chcesz się ścigać. Wszystko, czego potrzebuje twój przyjaciel, to telefon z Androidem i połączenie z Internetem. Gdy gracz przekroczy linię mety, drugi gracz zostanie o tym powiadomiony e-mailem. Zwycięzcą jest ten, który uzyskał najlepszy czas.
Wydaje mi się, że nie rozumiem, dlaczego ta funkcja jest tak słabo zorganizowana. O wiele fajniej byłoby ścigać się z przyjacielem w czasie rzeczywistym. To z pewnością uczyniłoby tę grę bardziej atrakcyjną.

Możesz także grać w dwie osoby za pomocą jednego urządzenia. Każdy gracz ma swoją kolejkę w wyścigach, a następnie możesz porównać swoje czasy. Po raz kolejny lepiej byłoby móc ścigać się ze sobą przez Bluetooth lub Wi-Fi. Niestety Head to Head Racing nie ma tej konkretnej opcji.
Naciśnięcie przycisku menu w menu głównym pozwala na stworzenie pseudonimu i komentarza. Wszyscy gracze online, z którymi grasz, będą Cię znać po tym pseudonimie i komentarzu.

Dolna linia:

Chciałbym zobaczyć jeszcze kilka funkcji. Ściganie się przez Bluetooth lub Wi-Fi byłoby wielką poprawą.
Mogę tylko powiedzieć: Head to Head Racing to świetna gra dla zabicia czasu!

Ekran i elementy sterujące

Grafika Head To Head Racing – Full przypomina stare czasy Super Nintendo i Super Mario Bros. Mogli zdecydowanie poprawić grafikę, ale wszyscy maniacy Nintendo będą zadowoleni.

Podczas wyścigu na ekranie znajdują się dwa przyciski. Za pomocą lupy możesz przybliżyć tor wyścigowy.

Po odblokowaniu niektórych fajnych samochodów wyścigowych na ekranie pojawi się ikona doładowania. Naciśnięcie tego przycisku zapewnia krótkie, ale intensywne przyspieszenie.
Sterowanie jest główną atrakcją tej gry. Gra wykorzystuje wbudowane w telefon czujniki ruchu do kontrolowania kierunku jazdy. Nie potrzeba żadnych dodatkowych przycisków. To tak intuicyjne i proste, jak granie na Wii.

Szybkość i stabilność

Lagi? Nie! Awarie? Nic! Head To Head Racing – Full jest niezwykle niezawodny!

Stosunek ceny do wydajności

Head To Head Racing – Full można pobrać za 1,99 USD z Android Market.

Przed zakupem aplikacji możesz wypróbować wersję Lite.

0 Shares:
You May Also Like