YIFANG Android MID M7 Tablet

AndroidPIT odwiedził dziś stoisko YIFANG na targach IFA w Berlinie, aby zapoznać się z jednym z najnowszych urządzeń, tabletem Android MID M7. M7 działa pod kontrolą Androida 2.1 z 7-calowym ekranem i ma zaskakująco responsywny ekran dotykowy.

Urządzenie posiada procesor Rockchip, który sprawia, że ​​urządzenie jest bardzo zgrabne i responsywne. Urządzenie posiada również łączność 3G z obsługą WCDMA i EVDO oraz Wi-Fi.

Na zewnątrz urządzenia znajdują się gniazdo microSD, interfejs miniUSB, gniazdo zasilania 5V DC oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, a także typowe funkcje.

Informacje, które mamy dotyczące wewnętrznej pamięci M7, to od 1 do 8 GB wbudowanej pamięci flash NAND, z obsługą maksymalnie 16 GB karty microSD.

Jeśli chodzi o wejście, urządzenie ma przycisk zasilania, trackball, menu, home i back. Dostępna jest również kamera z przodu i funkcja odtwarzania wideo 720p. Urządzenie posiada również głośniki stereo.

Jeśli chodzi o ramy czasowe na urządzeniu, nie były one zbyt szczegółowe, ponieważ wciąż znajdują się w fazie testów. Dostępność przewoźnika jest obecnie nieznana, ale YIFANG będzie szukał partnerstwa z przewoźnikami w USA i Europie.

Przedział cenowy na rynku dla modelu podstawowego M7 prawdopodobnie wyniesie około 140-150 euro.

YIFANG pracuje obecnie nad 5 tabletami z Androidem, więc spodziewaj się później usłyszeć więcej informacji o ich ofercie. Koncentrują się na korzystaniu z systemu operacyjnego Android na swoich urządzeniach.

0 Shares:
You May Also Like