Zaktualizowano Firefox 4 Beta dla Androida

W poście na blogu Mozilli stwierdza się, że ich nowa wersja Firefoksa na Androida 2.2 przewyższa standardową przeglądarkę Android o około 25% w teście SunSpider Javascript. Rozmiar programu również skurczył się z ~43 MB do ~17 MB, a mówią, że „nadal jest miejsce na ulepszenia i będziemy nadal zmniejszać rozmiar instalacji”.

Inne nowe funkcje obejmują przycisk „Opinia” w panelu Vontrols przeglądarki, a także możliwość udostępniania łączy znajomym za pośrednictwem menu witryny

Patrząc w przyszłość, zespół Mozilli obiecuje, że „doda akcelerację sprzętową, aby przewijanie i powiększanie było jeszcze szybsze, a wideo w HTML5 zapewni bogatsze wrażenia podczas przeglądania w telefonie”.

Android Central komentuje, że „jest pod wrażeniem Firefoksa 4 i daje mi wysokie oczekiwania co do tego, czego mogę się spodziewać po ostatecznej wersji. Wciąż jest trochę szorstki na obrzeżach, ale zamyka lukę między wersją eksperymentalną a stabilną”.

Chcesz wypróbować najnowszą wersję Firefoksa dla Androida na swoim telefonie z Androidem 2.0+? Udaj się tutaj, aby uzyskać plik .apk. Zachęcamy również użytkowników do zaangażowania się w wersję beta.

AndroidandMe zauważa, że ​​„Mozilla zachęca również programistów do rozpoczęcia tworzenia dodatków do Firefoksa 4 Beta na urządzenia mobilne”.

Jeśli masz już wersję Firefox 4 Beta, zaleca się najpierw odinstalowanie starej wersji, w przeciwnym razie zmniejszenie rozmiaru programu nie zostanie zauważone.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central

Obrazy z bloga Mozilli i Android Central

0 Shares:
You May Also Like