Załóż swoje Gogle Google!

Gogle Google otrzymały wskazówkę, że zostaną aplikacją roku. Nic dziwnego, że za tym projektem stoi Google, biorąc pod uwagę fakt, że Google jest pomysłowy we wszystkim. Dowiedz się, jak naprawdę wygląda patrzenie na otaczający Cię świat za pomocą Gogli Google, z dzisiejszego raportu z testu.

Funkcje i zastosowanie

Gogle Google dobrze sobie radzą z marketingiem jako następną najlepszą rzeczą. Sprawia wrażenie, że sprosta praktycznie każdemu wyzwaniu i rozpozna dowolny przedmiot, kod kreskowy czy obraz. Po wypróbowaniu aplikacji przez cały tydzień muszę przyznać, że Google wykonuje tutaj niesamowitą robotę.

Pozwolę sobie najpierw wymienić rzeczy, których Gogle nie są w stanie rozpoznać: zwierzęta, meble i ubrania. Te elementy są zbyt trudne do rozpoznania przez aplikację na Androida, więc nie powinno to nikogo dziwić. Gogle wciąż mogą pochwalić się imponującymi kategoriami przedmiotów:

Książki i DVD: Gogle spisują się doskonale w tej kategorii. Zidentyfikowanie jednego z tych obiektów zajmuje aplikacji mniej niż 3 sekundy. Aplikacja była nawet w stanie zidentyfikować książki w językach obcych (np. rosyjskim). Bardzo imponujące!

Punkty orientacyjne: Tutaj również świetne wyniki. Chociaż nie jest w stanie rozpoznać Twojego typowego jednopiętrowego domu rodzinnego, z pewnością nie będzie miał problemu z identyfikacją Empire State Building w Nowym Jorku lub Luwru w Paryżu. W ciągu kilku sekund otrzymasz zdjęcia i informacje o dowolnym znanym punkcie orientacyjnym na całym świecie.

Logo: Działa bez problemu z praktycznie każdym logo.

Informacje kontaktowe (wizytówki): Działa świetnie w większości przypadków, ale mogą wystąpić drobne błędy. Aplikacja ma problem z rozróżnieniem małych liter „e” i „c”. Poza tym większość zwykłych wizytówek nie jest poceniem dla Gogli.

Grafika: Ta kategoria jest absolutnie oszałamiająca! Szukałem dość dobrze znanych dzieł sztuki w Grafice Google, a następnie wyświetlałem je w przeglądarce na moim komputerze. Aplikacja za każdym razem potrzebowała mniej niż 3 sekundy, aby poprawnie zidentyfikować każdą grafikę z aparatem. Gogle zdołały nawet rozpoznać jedną z rzeźb Michała Anioła. Po prostu niewiarygodne!

Biznes: Totalna porażka! Gogle nie były w stanie poprawnie zidentyfikować ani jednej firmy! Można by pomyśleć, że tak potężna aplikacja, jak ta, prawdopodobnie nie rozpoznałaby Twojego lokalnego sklepu spożywczego, ale w rzeczywistości Goggles nie udało się zidentyfikować tak dużych globalnych firm, jak McDonalds i KFC.

Produkty: Tak sobie. Gogle tylko pozornie reagują na drogie i naprawdę dobrze znane produkty (np. Chanel). Wszystko inne jest trafione lub chybione. Pralki, odkurzacze i inny sprzęt RTV nie przynoszą żadnych rezultatów. To sprawia, że ​​Gogle są całkiem bezużyteczne w lokalnym supermarkecie.

Kody kreskowe: Dość średnie wyniki. Im droższy produkt, tym większe szanse, że zostanie rozpoznany. Możesz zapomnieć o większości swoich ogólnych marek supermarketów. Podczas mojego testu aplikacja z powodzeniem identyfikowała perfumy, mikrofale i telewizory. Całkowicie losowo!

Teksty: Ten sam pomysł, co z wizytówkami. Średnie wyniki. Ma trudności z rozpoznaniem większości tekstów, ale bez problemu przetłumaczył instrukcję obsługi z hiszpańskiego na angielski.

Dolna linia: Pomimo niektórych wad i wad, całkiem przydatna aplikacja, która pozostanie na moim telefonie.

Ekran i elementy sterujące

Gogle Google są proste i łatwe w użyciu dzięki świetnym intuicyjnym kontrolkom. Zawiera również krótki samouczek (Menu->Samouczek lub pojawia się automatycznie przy pierwszym uruchomieniu), który nauczy Cię o wszystkich zawiłościach tej aplikacji. Utrzymuj obiektyw aparatu w czystości i rób zdjęcia w dobrze oświetlonych miejscach, aby uzyskać lepsze rezultaty!

Szybkość i stabilność

Chociaż Gogle Google działały przez większość czasu płynnie, podczas testu doświadczyłem trzech lub czterech siłowych zamknięć. Niemniej jednak uważam, że aplikacja zasługuje na 4 gwiazdki, ponieważ ponowne uruchomienie aplikacji zajmuje tylko kilka sekund.

Stosunek ceny do wydajności

Gogle Google są dostępne bezpłatnie w Android Market. Nie mogę zmusić się do przyznania tej aplikacji wszystkich 5 gwiazdek, ponieważ aplikacja wciąż jest daleka od ideału.

0 Shares:
You May Also Like