Zanotuj wszystko

Zawierający notatki dźwiękowe, tekstowe, graficzne, a nawet z kodami kreskowymi, Note Everything wydaje się być programem, który może zrobić prawie wszystko. Ponad rok temu testowaliśmy aplikację z letnimi wynikami. Teraz nadszedł czas na aktualizację tego przydatnego narzędzia. Masz to wszystko? Następnie do testu jedziemy!

Funkcje i zastosowanie

Prawie każdy może robić proste notatki tekstowe. Uwaga Wszystko ma więcej w rękawie i staje się wszechstronnym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z robieniem notatek. Jego wersja Premium zawiera również funkcję do zrobienia.
Chcesz zrobić szybki szkic? Lub nagrać własną notatkę dźwiękową? Z Note Wszystko to bułka z masłem.

Możesz tworzyć różne rodzaje notatek:

Notatka tekstowa Paintnnote Notatka głosowa Notatka z kodu kreskowego Notatka z dokumentów Google (wymagana bezpłatna wtyczka)

Obraz może powiedzieć tysiąc słów, prawda? Następnie po prostu narysuj szkic czegoś, o czym musisz pamiętać. Możesz być kreatywny, dostosowując kolor, szerokość obrysu i inne opcje. W przypadku notatek głosowych nie ma żadnych ograniczeń poza ilością miejsca na karcie SD. Potrzebujesz swojej notatki jako kodu QR? Nie ma problemu! Notatka Wszystko może zamienić Twoją notatkę w kod, który można zeskanować innymi smartfonami ze skanerami kodów kreskowych. Imponujące, co?

Kolejną funkcją wymagającą dodatkowej wtyczki jest synchronizacja z GDocs. Po zainstalowaniu tej wtyczki możesz zapisywać swoje notatki w Dokumentach Google i edytować je na swoim komputerze.
Jak śledzisz te wszystkie różne notatki? Na szczęście Note Everything zapewnia dobry system folderów, który utrzymuje twoje pliki w porządku i porządku. Po prostu utwórz foldery, do których chcesz przenieść swoje notatki — to po prostu takie proste. Można również tworzyć podfoldery.

Udostępnianie notatek jako kodu QR to całkiem przydatna funkcja. Jeśli Twój partner nie posiada smartfona ze skanerem kodów kreskowych, możesz wysyłać swoje notatki przez Bluetooth, e-mail, Flickr i wiele innych usług udostępniania, w tym GoogleDocs.

Potrzebujesz szybkiego dostępu do swoich notatek? Po prostu umieść skrót do notatki na ekranie głównym i uzyskaj do niej natychmiastowy dostęp.

Wiele funkcji importowania ułatwia życie, jeśli właśnie przełączyłeś się na Note Everything:

Importuj z karty SD Masowy import z karty SD (importuje wszystkie pliki .txt z wybranego folderu) Importuj z notatek Palm Importuj z notatek programu Outlook Importuj z notatnika Importuj z notatnika OI Importuj z notatnika AK

Dzięki funkcji wyszukiwania możesz znaleźć prawie wszystko. Aplikacja przeszukuje zarówno tytuły, jak i treść notatek w poszukiwaniu wyszukiwanych haseł.

Zalety:

Idealny dla początkujących Niekończące się notatki głosowe Łatwy w użyciu Widget Skróty na ekranie głównym Ładny design Łatwy do dostosowania

Wady:

Brak powiadomień w wersji Lite

Co możesz zrobić z wersją PRO?

Przywracanie z kopią zapasową Robienie notatek fotograficznych Tworzenie list zadań Notatki obrazkowe Przypomnienia Ochrona hasłem Notatki na pasku stanu Pełna kopia zapasowa na karcie SD

Ekran i elementy sterujące

Sterowanie jest całkowicie intuicyjne. W porównaniu do naszego pierwszego testu wiele rzeczy zmieniło się na lepsze dzięki Note Everything. Nowe funkcje dodały kilka bardzo potrzebnych ulepszeń do aplikacji.

Uwaga: Wszystko wypada całkiem nieźle pod względem wzornictwa w porównaniu do swoich konkurentów. Jeśli to Ci nie wystarczy, masz również możliwość pełnego dostosowania notatek. Kolory, rozmiar tekstu i formaty daty można dostosować w ustawieniach.

Dzięki widżetowi masz natychmiastowy dostęp do Notatki Wszystko. Jeśli wszystko poprawnie, możesz tworzyć notatki tekstowe i głosowe w kilka sekund.

Szybkość i stabilność

Uwaga W naszym teście wszystko wypadło bardzo dobrze.

Stosunek ceny do wydajności

Uwaga Wszystko można pobrać bezpłatnie z Android Market i App Center.

0 Shares:
You May Also Like