Zapowiedziano Droid X, Droid i Droid X, aby uzyskać Androida 2.2

AndroidCentral wspomniał w swoich relacjach, że „usługa transmisji danych będzie kosztować 29,99 USD, a funkcja mobilnego hotspotu będzie kosztować dodatkowe 20 USD miesięcznie”. Zauważają również, że podczas wydarzenia „Verizon, Motorola, Adobe i Google zebrali się razem, aby ogłosić urządzenie, a zespół kierownictwa na scenie był podekscytowany tym urządzeniem”, co wiele mówi o tym, jak ważne jest to wydarzenie.

Oto niektóre z oficjalnych specyfikacji opublikowanych na AndroidandMe:

4,3″ FWVGA 854 x 480 1GHz procesor OMAP3630 512MB RAM Aparat 8MP z podwójną lampą LED Trzy mikrofony Bateria 1540mAh Funkcjonalność hotspotu Wi-Fi, Wi-Fi, aGPS, Bluetooth, radio FM

Udaj się na stronę Verizon Wireless dla Droid X tutaj i zobacz, co jeszcze ma do zaoferowania.

W wiadomościach o aktualizacji systemu operacyjnego Android dla Droid i Droid X, AndroidCentral uzyskał obraz, który, jak mówią, jest prawdziwym dokumentem wewnętrznym, który wskazuje, że Droid otrzyma Androida 2.2 w lipcu, podczas gdy Droid X otrzyma aktualizację „pod koniec lata. ” Co ciekawe, zdjęcie z DroidForums pokazuje podobną oś czasu, ale napisane inaczej i inną czcionką. Czy któryś z nich jest uzasadniony? Może, ale o nic bym się nie założyła.

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, Phandroid

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like