Zapowiedziano Motorola XT720, Android 2.2 zostaje przeniesiony na Droid

Dobra wiadomość dla posiadaczy droidów i fanów Motoroli w Europie! Motorola ogłosiła w komunikacie prasowym, że Motorola Milestone XT720 (któremu udało się wślizgnąć pod mój rader) niedługo trafi na rynki europejskie. W powiązanych wiadomościach Motorola Milestone, MyDroidWorld wydał solidną wersję pamięci ROM Android 2.2 dla Motorola Droid, która z pewnością zadowoli wielu właścicieli Droidów.

Motorola Milestone XT720 (zdjęcie powyżej i poniżej) to najnowszy telefon Motorola z Androidem, który wydaje się być zaktualizowaną sprzętowo wersją Droida, bez klawiatury QWERTY.

Specyfikacje urządzenia zaczerpnięte z BoyGeniusReport i komunikatu prasowego Motoroli obejmują:

Aparat Android 2.1 8 MP z ksenonową lampą błyskową 10-krotny zoom cyfrowy Wyświetlacz 3,7″ 480 x 854 pikseli Kamera HD 720p z wyjściem HDMI 8 GB microSD w zestawie do pięciu ekranów głównych 512 MB wbudowanej pamięci i 256 MB pamięci RAM Procesor Cortex A8 550 MHz Bateria 1390 mAh Radio FM

MobileCrunch zauważa, że ​​telefon „ma zostać wydany w UE/Wielkiej Brytanii w przyszłym miesiącu, a żadne inne szczegóły dotyczące ceny lub ogólnoświatowej wersji nie są dostępne w tej chwili”.

Engadget pisze, że „ergonomia telefonu jest niewłaściwa. Powierzchnia ekranu dotykowego miała zbyt duże tarcie, co uniemożliwiało lekkie jak piórko przesuwanie, które charakteryzuje najlepsze urządzenia w tej klasie, a także nadmiarowy występ w prawym dolnym rogu telefonu nie pomaga”. Zauważają również, że pasma telefonu są kompatybilne z siecią 3G T-Mobile USA, co może oznaczać, że rynek amerykański zobaczy ten telefon w najbliższej przyszłości.

Przejdź do YouTube, aby zapoznać się z reklamą urządzenia.

Ci użytkownicy Droidów, którzy nie mogą się doczekać, aż Motorola oficjalnie wypchnie FroYo na swoje telefony, mogą teraz zainstalować Androida 2.2 na swoich telefonach, dzięki MyDroidWorld, który ma działający port FroYo na Droid Motoroli. Początkowo Wi-Fi nie było obsługiwane, ale AndroidandMe informuje, że problem z Wi-Fi został już rozwiązany i możesz przejść tutaj, aby go pobrać.

AndroidCentral wspomniał, że jest to „ekscytujący dzień dla wszystkich właścicieli droidów, chociaż oficjalne wydanie byłoby również miłe”.

Na wypadek, gdybyś jeszcze tego nie słyszał, po prostu dajemy Ci informacje, abyś mógł ruszyć w drogę, jeśli chcesz tego spróbować. Nie należy lekceważyć ryzyka zamurowania telefonu (chyba że masz pieniądze do stracenia).

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, BoyGeniusReport, Engadget, EuroDroid, MobileCrunch, MyDroidWorld

Obrazy z EuroDroid i AndroidandMe

0 Shares:
You May Also Like