Zauważono trzy niezapowiedziane telefony HTC z Androidem?

PocketNow otrzymał kilka nieoficjalnych renderów trzech niezapowiedzianych telefonów HTC, ze wszystkimi trzema pozornie sportowymi przednimi aparatami i układami przycisków, które wskazują, że wszystkie telefony będą działały z systemem Android. Niektórzy mają duże nadzieje, że przynajmniej jedno z urządzeń, jeśli nie więcej, może być wyposażone w dwurdzeniowe procesory Snapdragon firmy Qualcomm.

Słuchawki po lewej wydają się być oparte na HTC Desire, ale z dodatkiem przedniego aparatu i brakiem gładzika. Jednym dziwnym szczegółem na temat słuchawki „Desire” są ikony, których używają do menu i przycisku głównego.

Nexus One to jedyny telefon HTC, który ma podobny wygląd przycisku menu. Nowy przycisk Home wydaje się być zmianą w stosunku do wszystkiego, co widzieliśmy wcześniej w HTC. Ponadto w niedawno wydanym Nexusie S brakuje również jakiejkolwiek formy trackballa lub gładzika. Czy już przyglądamy się Nexusowi 2? Trudno powiedzieć, ale tych drobnych szczegółów nie należy przeoczyć.

Pocketnow opisuje słuchawkę w środku jako miniaturowy Nexus One, ale powiedziałbym, że wygląda bardziej jak połączenie Arii i Nexusa One. Cztery przyciski pojemnościowe na tym urządzeniu i jeden po prawej przywołują bardziej tradycyjną stylizację HTC dla swoich telefonów z Androidem.

Ostatni telefon z pewnością wydaje się być bardziej podstawowym urządzeniem z Androidem niż pozostałe dwa, ze względu na mały wyświetlacz, przyciski połączeń i gładzik.

Żadne inne szczegóły na temat telefonów nie są dostępne i nawet nie wiemy, czy te rendery są prawdziwe, ale Pocketnow uważa, że ​​HTC może dostarczyć pewnych informacji na temat tych urządzeń na MWC.

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like