Zdjęcia T-Mobile G2 zrobione na wolności

AndroidandMe uważa, że ​​„T-Mobile G2 będzie miał takie same specyfikacje jak HTC Desire Z”, który widzieliśmy w zeszłym tygodniu i może w rzeczywistości być tym samym telefonem.

Phandroid zauważa, że ​​mechanizm klawiatury telefonu wydaje się być bardzo unikalnym projektem:

Wygląda na to, że ekran odsuwa się od klawiatury na zawiasie, a następnie przesuwa się płasko, ukazując powierzchnię do pisania G2. Decyzją projektową jest bez wątpienia ułatwienie znacznie cieńszego profilu poprzez zmianę układu komponentów, tak aby większe elementy wewnętrzne można było ułożyć w grubsze części obudowy, które zazębiają się jak puzzle, aby stworzyć tak zwartą konstrukcję, jak to tylko możliwe.

Zarówno ja, jak i Phandroid uważamy, że mechanizm może nie być wystarczająco mocny do użytku przez wszystkich i że „możemy słyszeć skargi dotyczące słabych zawiasów pękających po intensywnym użytkowaniu lub więcej niż jeden przypadek rozpadu dwóch połówek telefonu”.

Co ciekawe, chociaż nie mogę być pewien na podstawie zamieszczonych zdjęć, może być tak, że gdy klawiatura jest odsłonięta, wyświetlacz i klawiatura będą zrównane na wysokości, co wyglądałoby bardzo ładnie. Musimy tylko poczekać i zobaczyć.

Zdjęto również tył telefonu, a sądząc po zdjęciu, czeka nas przynajmniej jedna miła niespodzianka. Można śmiało założyć, że telefon ma lampę błyskową aparatu, co początkowo myślałem, że może być lampą ksenonową, ale po porównaniu z lampą błyskową ksenonową innych telefonów wydaje się, że jest oparta na diodach LED. Flash jest jednak lepszy niż brak flasha, więc myślę, że powinniśmy być wdzięczni.

Engadget zauważa, że ​​„tylna strona G2 ujawnia, że ​​HTC wygląda na gotowe, aby naprawdę wejść w tę asymetryczną koncepcję projektową – coś, co na pewno widzieliśmy w Schubert/Mozart – i realistycznie, prawdopodobnie spolaryzuje to niektórych kupujących”.

Udaj się do Engadget, aby obejrzeć inne zdjęcia, które mają.

Inne źródła: AndroidandMe, Phandroid

Obrazy z Engadget

0 Shares:
You May Also Like