Zrelaksuj się i śpij – co za "Ziewać"!

Posiadanie nazwy takiej jak Relax and Sleep niekoniecznie sprawia, że ​​aplikacja jest nudna, nawet jeśli ma sprawić, że będziesz ziewać i przecierać oczy. Dzisiejsza aplikacja ma pomóc Ci zasnąć. Dowiedz się, czy ta aplikacja jest tak skuteczna w usypianiu, jak nocny serial telewizyjny w dzisiejszym teście.

Funkcje i zastosowanie

Każdy zna to okropne uczucie leżenia w łóżku, obracania się z boku na bok bez możliwości zaśnięcia. Nawet mając żołądek pełen ciepłego mleka i niekończące się liczenie owiec, nadal nie możesz zamknąć oczu. Wydaje się, że nic nie pomaga. Relaks i sen mają przyjść na ratunek, aby zapewnić spokojny sen.

Chociaż ja osobiście zwykle nie mam problemów ze snem, w mojej kolekcji płyt CD mam trochę medytacji i muzyki ambient. Relax and Sleep zawiera ponad 30 różnych dźwięków i melodii.

Ale to nie wystarczy, żebyś zasnął, prawda? Dlatego Relax and Sleep pozwala łączyć te dźwięki ze sobą i dostosowywać ich indywidualną głośność, aby tworzyć spersonalizowane kompozycje.

Te kompozycje mają na celu stworzenie nastrojowej, relaksującej atmosfery, która pomoże Ci zasnąć. Po pierwsze, jak dobre są te wbudowane dźwięki i tony?

Aby pomóc Ci zamknąć oczy, jakość dźwięku tych dźwięków musi być wystarczająco dobra, aby można było ich słuchać przez wbudowane głośniki urządzenia, ponieważ spanie w słuchawkach jest praktycznie niemożliwe. Ponieważ większość urządzeń ma przede wszystkim dość podejrzane głośniki, słuchanie na nich plików audio o niskiej jakości jest uciążliwe.

W każdym razie Relax and Sleep robi dobre wrażenie, choć nie nazwałbym tego świetnym. Choć większość nagrań brzmi dobrze, niektóre z nich wymagają znacznej poprawy. Oczywiście zawsze wyzwaniem jest znalezienie dobrego kompromisu między jakością dźwięku a rozmiarem pliku, ale niektóre dźwięki są gorsze od innych. Moją sugestią byłoby zwiększenie jakości dźwięku i przechowywanie plików na karcie SD. W ten sposób będziesz mieć więcej miejsca w swojej pamięci wewnętrznej.

Co jeszcze jest ważne? Różne dźwięki są odtwarzane w pętlach. Oznacza to, że każdy plik audio powtarza się w kółko. Ważne jest, aby to przejście było jak najbardziej płynne. Czy Relaks i Sen to robią? Tak. Chociaż dźwięki natury są zbyt krótkie, pętle są płynne i płynne. To zupełnie inna historia z utworami instrumentalnymi: z pewnością możesz opowiedzieć o przejściu. W połączeniu z innymi dźwiękami nie jest tak źle.

Jakie tony mają Relax and Sleep? Oprócz klasycznych dźwięków, takich jak świerszcze, deszcz, grzmot i inne dźwięki natury, Relax and Sleep zawiera również utwory na fortepian i skrzypce. Dźwięk odkurzacza jest również wrzucany jako dziwaczny dźwięk (podobno pomaga zasypiać dzieciom).

Musisz przejrzeć i znaleźć dźwięki, które są dla Ciebie relaksujące. Dość o dźwiękach, porozmawiajmy o funkcjach.

Jak już wcześniej wspomniano, możesz łączyć ze sobą dźwięki w dowolny sposób. Aplikacja ostrzega przed odtwarzaniem wielu różnych dźwięków na urządzeniach ze złymi głośnikami.

Na Motoroli Milestone odtworzenie 10 dźwięków na raz nie stanowiło problemu, ale zacząłem mieć problemy, gdy zwiększyłem tę liczbę do 15. Zbyt wiele dźwięków nie tworzy przyjemnej, usypiającej atmosfery. Na szczęście istnieje możliwość indywidualnej regulacji głośności każdego dźwięku. Możesz zapisać i nagrać do 4 własnych kompozycji. Kliknięcie na gwiazdkę obok dźwięku umieszcza go na górze listy.

Dostępna jest również funkcja automatycznej kompozycji. Wybierz magiczną różdżkę i potrząśnij telefonem. Chociaż ta funkcja działa idealnie, te przypadkowe dźwięki rzadko brzmią dobrze razem.

Co jeszcze tu jest? Minutnik zatrzymuje się po pewnym czasie odprężając się i śpij. Aplikacja zawiera również budzik z przyjemnymi melodiami do pobudki o poranku.

Dolna linia:

Relax and Sleep zawiera wiele dźwięków o różnej jakości. Funkcje są przydatne, a aplikacja może pomóc niektórym osobom się zrelaksować, jeśli nie zasną.

Ekran i elementy sterujące

Sterowanie funkcjami Relax i Sleep jest naprawdę proste. Wystarczy umieścić znacznik wyboru obok dźwięku, aby go odtworzyć. Użyj suwaków, aby dostosować indywidualną głośność. Jeśli chodzi o wygląd, aplikacja nie jest dobrze zaprojektowana.

Szybkość i stabilność

Podsumowując, stabilna wydajność dla relaksu i snu. Jednak odtwarzanie zbyt wielu dźwięków razem spowolni Twój telefon.

Stosunek ceny do wydajności

Relaks i sen jest dostępny za darmo i bez żadnych reklam. Wersja plus zawiera dodatkowe funkcje, takie jak zapisywanie większej liczby kompozycji, dodawanie własnych dźwięków alarmowych itp. Darmowa wersja jest jednak w porządku.

0 Shares:
You May Also Like